Kozluoren's Forum

Welcome to our forum. Feel free to post a message.

Kozluoren's Forum
Start a New Topic 
Author
Comment
HALUK ÖZKAN'IN "ateşlere yürüyorum" albümü çıktı.

Türkülerin senfonik sesi Haluk ÖZKAN, “Ateşlere Yürüyorum†adlı son albümü ile müzik marketlerde yerini aldı.

“Ateşlere Yürüyorum†albümünün tüm hazırlıkları 4 yıl gibi uzun ve zahmetli bir çalışmanın ardından büyük bir titizlikle hazırlandı. Yine bu başarılı albüme, yapımcıların beş yıldız verdiği Türkiye’nin en yetenekli müzisyenleri eşlik etti ve böylece albümün kalitesi daha da pekiştirildi.
Dinleyicisi tarafından ‘fazla ciddi’ olarak nitelendirilen sanatçı bu albümde hayranlarına farklı bir yönünü daha sunmaya hazırlanıyor; Romantik bir Haluk ÖZKAN…
İpeksi bir şan tekniği ile dile getirdiği sevda türküleri, eminiz hepinizin yüreklerinde yer edecektir. İlk albümünden bu yana geçen zamanda müziğini ve yorumunu daha da geliştirmiş olan Haluk ÖZKAN, bu albümünde kendi çizgisinde yeni bir saund ve senfonik bir yorumla dinleyicisiyle buluşuyor. Bunun yanı sıra Haluk ÖZKAN, Akademi Hayat okulunda sinema-televizyon öğrencisidir.

Haluk ÖZKAN, “ATEŞLERE YÜRÜYORUM†adlı albümünün prodüksiyonunu kendisi yaptı ve yine bu albümde sanatçının menajerliğini, VİP PRODUCTION
(Necati AKYÜZER) üstleniyor.

Aşkın ve sevdanın senfonik sesi olan Haluk ÖZKAN, Karay Güney Özkan’ın yönettiği albümün ilk klibi “Yalan†da güzel bir aşk hikâyesini kendine has bir üslupla anlatıyor.
Seyhan Müzik etiketi altında müzik severlerle buluşan albümde bir birinden güzel 14 çalışma yer alıyor.

Vip Menajerlik Hizmetleri
La Martin Cad. Eren Apt. Kat:2
Talimhane Taksim/İSTANBUL
Tel: 0212 253 77 46 – 49
Fax: 0212 253 74 26

BASIN ve HALKLA İLİŞKİLER
SAVAS CELİK
savascelik_tr@yahoo.com
www.halukozkan.com

Haluk ÖZKAN-ATEŞLERE YÜRÜYORUM
ALBÜMDE YER ALAN ÇALIŞMALAR

1- AMAN TURNAM Derleme: Haluk ÖZKAN